Špičkový design, špičkové komponenty. Inmotion S1 elektrické kolo - spojení sportu a cestování. Lýnie a styl.
Unikátní design karbonových kol s třemi paprsky, technologie japonské společnosti Toray. T700 tvarování uhlíkových vláken. Lehké, odolné a se snadnou údržbou.
Rám vyrobený z integrovaného hliníkového těla dle evropských standardů
S1 má profesionální Shimano 10 stupňový převodový systém. Převodový systém  zajišťuje pohodlnou jízdu v jakémkoliv terénu nebo jakémkoli gradientu. Účinně zlepšuje efektivitu jízdy a jezdec má při jízdě s různými situacemi více možností a větší rozsah rychlosti. 
Vestavěný systém středového motoru a systém senzorů točivého momentu, které inteligentně přizpůsobují výkon motoru podle razance šlapání jezdce a zároveň podle podmínek na silnici. Toto poskytuje velmi komforní jízdu.
LCD digitální displej s vysokým rozlišením kombinovaný s moderním minimalistickým designem a technologií, lehký a tenký. Údaje o jízdě jsou jasně viditelné.Inteligentní grafické zobrazení všech jízdních režimů, zajišťuje perfektní přehled a bezproblémové používání kláves pro bezpečné a intuitivní ovládání.

Designové Elektrokolo baterie LG Li-Ion 36V, 5,8Ah, Středový EPAC motor nominální výkon 250W, , hliníkový rám, karbonová kola, Pneu MAXXIS 20 x 1 1/18, Přehazovačka Shimano 10 rychlostí, 4 úrovně jízdních režimů, Brzda Shimano M315, Řetěz Shimano CN-HG53, Disk 48T, Dojezd 60-90km dle podmínek,   

High Resolution LED Display, Váha 14.7kg, Nabijení 2.5-3h.

DMOC: 59.990 s DPH

KONTAKTY

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2018 by inmotionczech.cz    All rights reserved