NOVINKY

DESIGNOVÉ ELEKTROKOLO INMOTION S1

22/11/2017

Špičkový design, špičkové komponenty. Inmotion S1 elektrické kolo - spojení sportu a cestování.
Unikátní design karbonových kol s třemi paprsky, technologie japonské společnosti Toray. T800 tvarování uhlíkových vláken. Lehké, odolné a se snadnou údržbou.
Rám vyrobený z integrovaného hliníkového těla dle evropských standardů
S1 má profesionální Shimano 10 stupňový převodový systém.

ELEKTROBOARD INMOTION K1

19/11/2017

Elektroboard INMOTION K1. Revoluční elektrický skateboard s váhou pouze 3.6kg a inovativním ovládáním tlakem na desku skateboardu. Už žádná dálková ovládání! Kvalitní provedení a deska z kanadského javoru. Rychlost na elektrický pohon 20 km/h. Dojezd 8 km.

INMOTION P1

19/02/2017

Neuvěřitelně zábavné a praktické skládací, plně elektrické kolo pro jezdce od 10 - 99 let. Díky neuvěřitelné ergonometrii je pohodlné pro jakoukoliv výšku postavy! 

Dojezd na jedno nabití 20km (P1), 40km (P1F). Maximální rychlost 25km/h s možností zvýšení díky aplikaci až na 30km/h. 

INMOTION H1

19/11/2016

INMOTION H1. JEDINÁ OPRAVDU ZNAČKOVÁ DVOUKOLKA NA TRHU!

Pro ještě větší zážitky a skvělou zábavu. Propracovaný design. Maximální rychlost 15km/h, Dojezd až 20km, Nosnost 120kg, Pokročilý systém rekuperace. Váha pouze 10kg. Rozdíl uvidíte na první pohled. Dostupná provedení skladem: Černá, Zlatá, Stříbrná a Bílá.

13/11/2016

Dovolujeme si vám představit novinku v našem sortimentu. Elektrickou koloběžku INMOTION LIVELY!

Úchvatný design inspirovaný supersportovními vozy, červená barva inspirována modelem La Ferrari, precizně vyrobeno ze slitiny hliníku ADC23 používané v letectví. Dojezd až 30km, Rychlost 25km/h, Přední LED světlomet, Zadní brzdové světlo, Tempomat a Digitální display, Složení ve dvou krocích. To jsou přednosti novinky, elektrické koloběžky INMOTION LIVELY

24/07/2016

ELEKTRICKÁ KOLOBĚŽKA INMOTION L6

Novinka v našem sortimentu. Propracovaný design, maximální rychlost 25km/h, dojezd až 30km na jedno nabití, rychlé složení, rekuperace a odpružení pro vaší pohodlnou jízdu.

Dostupnost pro ČR s SR 08/2016

24/07/2016

Skloubili jsme všechny požadavky a vytvořili nejlepší a nejvýkonnější elektrickou jednokolku na trhu. To vše v jedinečném a moderním designu.

 

MAXIMÁLNÍ DOJEZD:  45-50 KM

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST:  30 KM/H

MAXIMÁLNÍ ÚHEL STOUPÁNÍ:  25°

Dostupnost pro ČR s SR 09/2016

27/05/2016

Přijďte si vyzkoušet skvělou a zábavnou jízdu na našich elektrických samobalančních vozítkách! Zažijte pocit z nového druhu pohybu, který vás bude hodně bavit :-) Garantujeme vám profesionální a pohodové instruktory a velkou zábavu! 

REZERVUJTE SI MÍSTO A ZAŽIJTE 45 MINUT VYJÍMEČNÉ JÍZDY. NYNÍ POUZE ZA 390 Kč s DPH!

IMOTION V3 VÍTĚZ PRESTIŽNÍ iF DESIGN AWARD 2016

09/02/2016

Každý rok, iF International Forum Design GmbH organizuje jedno ze světově nejuznávanějších a ceněných designérských soutěží: iF design award. Tato cena je po celém světě symbolem ocenění dokonalého designu a provedení.


S radostí oznamujeme, že nominovaný INMOTION V3 zvítězil v tomto prestižním klání!

 

INMOTION V3 byl navržen jako inovativní elektrické vozítko s dvojitým kolem a teleskopickou rukojetí. Jízda je tak velmi jednoduchá a manipulace snadná. V3 je velmi flexibilní, umožnuje jízdu jak v městských oblastech, tak i na travě a v náročnějším terénu. V3 poskytuje pocit síly, rychlosti a totální kontroly jeho jezdce. Jezdci se mohou připojit smartphonem díky aplikaci INMOTION. Toto poskytuje lepší bezpečnost, sledování pohybu jezdce, stav baterie a další informace.
 

INMOTION V5 a V5+

04/01/2016

Absolutní novinka. Elegantní slim design, nové technologie, přední světlomet, designové osvětlení a hlavně dojezd 40km na jedno nabití, který nemá na trhu konkurenci - to je INMOTION V5+ !

 

Elegantní slim design, nové technologie a přední světlomet pro ještě bezpečnější jízdu - to je nový INMOTION V5 a navíc si ještě můžete upravit vzhled dle vašeho vkusu.

video

04/01/2016

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

POWERBOARD SES201

01/12/2015

Vychutnejte si vaši oblíbenou hudbu z chytrého telefonu díky vestavěnému Bluetooth připojení a integrovaným reproduktorům. Vaše jízda bude nyní ještě zábavnější!

Please reload

KONTAKTY

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2018 by inmotionczech.cz    All rights reserved