Jednokolka INMOTION V5F

INMOTION V5F s dvojnásobnou kapacitou baterie. Umožňuje V5F extra dlouhou výdrž s dojezdem až 35 km, na jedno plné nabití. Rychlost 25 km/h. a přídavné madlo pro snažší manipulaci. Má pouze jedno kolo a jízda je tak ještě více zábavnější. Maximální rychlost 25 km/h.
Je vybavena světlometem, zadním brzdovým světlem, konektorem pro nabíjení, předním a zadním designovým světem, tlačítkem pro rychlé zapnutí a indikátorem baterie.
Je kompaktní, elegantní, zábavný, praktický, s jedinečnou integrovanou rukojetí, která vám umožní jednoduchou manipulaci ať jste kdekoli. V rukojeti je integrované tlačítko pro zastavení kola pro snadné přenášení. Zdarma bluetooth aplikace a zdarma designové madlo pro ještě lepší a snadnou manipulaci s jednokolkou.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
16 990 Kč 14 041,32 Kč bez DPH
Kategorie: JEDNOKOLKY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
BARVA: Černá
MAX. VÝKON: 550 W
MAX. RYCHLOST: 25 km/h
? MAX: DOJEZD: do 30 km
VÁHA: 12 kg
NOSNOST: 120 kg
PNEU: 14 ”(35,84 cm)
BATERIE: 4 Ah / 72 V / 288 Wh
MAX. STOUPÁNÍ: 18 °
APLIKACE: ANO
SVĚTOMET: ANO
VYCHYTÁVKY: Madlo pro snadnější manipulaci
GTIN: 6920146905066
Položka byla vyprodána…
INMOTION V5F + s dvojnásobnou kapacitou baterie. Umožňuje V5F extra dlouhou výdrž s dojezdem až 35 km, na jedno plné nabití. Maximální rychlost jsme zvýšili na 25 km/h! Má pouze jedno kolo a jízda je tak ještě více zábavnější.
Je vybaven světlometem, zadním brzdovým světlem, konektorem pro nabíjení, předním a zadním designovým světem, tlačítkem pro rychlé zapnutí a indikátorem baterie.
Je kompaktní, elegantní, zábavný, praktický, s jedinečnou integrovanou rukojetí, která vám umožní jednoduchou manipulaci ať jste kdekoli. V rukojeti je integrované tlačítko pro zastavení kola pro snadné přenášení. Zdarma bluetooth aplikace a zdarma designové madlo pro ještě lepší a snadnou manipulaci pokud zrovna nejedete.
 
 
 
 
Zpět do obchodu