O nás

INMOTIONCZECH

Jsme energický tým přátelských a ambiciózních lidí, kteří se zajímají o nové nápady, pokrokovou techniku a zavádění nejmodernějších technologií s ohledem na přírodu. Usilujeme o inovace v oblasti elektromobility.

Nabízíme cenově dostupné, high-tech zařízení, které nyní dobývá celý svět. Všichni známe tzv. Segway, který je velký, neskladný a nemůže si ho díky ceně dovolit každý. Jsme tady proto s naší nabídkou samobalančních jednokolek, aby měl každý možnost vyzkoušet  tento úžasný, nový pocit z jízdy.

Naše produkty jsou velmi kompaktní, návykové a inovativní. Navíc v perfektním provedení a designu, který sbírá světová designová ocenění. Elektrická samo-balanční jednokolka - nebo dvoukolka je zábavná a praktická. Motorizovaná elektrická koloběžka je výkonná, skladná a zábavná. Zábavu zažijete i s plně elektrickým skládacím ebikem P1F.

Jedno a dvoukolová vozítka jsou snadno ovladatelná a ekonomická pro osobní dopravu nebo pro zábavu ve volném čase. Je to výraz vašeho života. Můžete si být jisti, že zaujmete!

Proč nakoupit u nás?

Jsme výhradním zastoupením značky INMOTION.

Neustále naše produkty inovujeme, abychom nabídli jen to nejlepší.

Disponujeme značkovým servisem a náhradními díly.

Vše ihned k dodání díky zásobenému centrálnímu skladu.

Je to pro nás zábava :)

Tým inmotion

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení