O nás

INMOTIONCZECH

Jsme energický tým přátelských a ambiciózních lidí, kteří se zajímají o nové nápady, pokrokovou techniku a zavádění nejmodernějších technologií s ohledem na přírodu. Usilujeme o inovace v oblasti elektromobility.

Nabízíme cenově dostupné, high-tech zařízení, které nyní dobývá celý svět. Všichni známe tzv. Segway, který je velký, neskladný a nemůže si ho díky ceně dovolit každý. Jsme tady proto s naší nabídkou samobalančních jednokolek, aby měl každý možnost vyzkoušet  tento úžasný, nový pocit z jízdy.

Naše produkty jsou velmi kompaktní, návykové a inovativní. Navíc v perfektním provedení a designu, který sbírá světová designová ocenění. Elektrická samo-balanční jednokolka - nebo dvoukolka je zábavná a praktická. Motorizovaná elektrická koloběžka je výkonná, skladná a zábavná. Zábavu zažijete i s plně elektrickým skládacím ebikem P1F.

Jedno a dvoukolová vozítka jsou snadno ovladatelná a ekonomická pro osobní dopravu nebo pro zábavu ve volném čase. Je to výraz vašeho života. Můžete si být jisti, že zaujmete!

Proč nakoupit u nás?

Jsme výhradním zastoupením značky INMOTION.

Neustále naše produkty inovujeme, abychom nabídli jen to nejlepší.

Disponujeme značkovým servisem a náhradními díly.

Vše ihned k dodání díky zásobenému centrálnímu skladu.

Je to pro nás zábava :)

Tým inmotion

Zpět do obchodu