O NÁS

INMOTIONCZECH

 

Jsme energický tým přátelských a ambiciózních lidí, kteří se zajímají o nové nápady, pokrokovou techniku a zavádění nejmodernějších technologií s ohledem na přírodu. Usilujeme o inovace v oblasti elektromobility. Nabízíme cenově dostupné, high-tech zařízení, které nyní dobývá celý svět. Všichni známe tzv. Segway, který je velký, neskladný a nemůže si ho díky ceně dovolit každý. Jsme tady proto s naší nabídkou samobalančních jednokolek, aby měl každý možnost vyzkoušet  tento úžasný, nový pocit z jízdy. Naše produkty jsou velmi kompaktní, návykové a inovativní. Navíc v perfektním provedení a designu, který sbírá světová designová ocenění. Elektrická samobalanční jednokolka - nebo dvoukolka je zábavná a praktická. Motorizovaná elektrická koloběžka je výkonná, skladná a zábavná. Zábavu zažijete i s plně elektrickým skládacím kolem, ebikem P1.

Jedno a dvoukolová vozítka jsou snadno ovladatelná a ekonomická pro osobní dopravu nebo pro zábavu ve volném čase. Je to výraz vašeho života. Můžete si být jisti, že zaujmete!

 

Proč nakoupit u nás?

Jsme výhradním zastoupením značky INMOTION a iWALK.

Neustále naše produkty inovujeme, abychom nabídli jen to nejlepší.

Disponujeme značkovým servisem a náhradnímí díly.

Vše ihned k dodání díky zásobenému centrálnímu skladu.

Doprava po ČR a SR zdarma. 

 

Je to pro nás zábava :)

 

“Když jsem si objednal jednokolku V3S, nedokázal jsem si představit, jak moc je jízda návyková :) Neumím si představit, že bych si už nezajezdil”

Jindřich Prokeš, České Budějovice

“Koupil jsem si V5+ prvotně pro zábavu. Dnes ho vozím v autě a vyřešil jsem problém s parkováním. Zastavím si mimo centrum a do centra na schůzku dojedu na jednokolce.  Tomáš Němec, Praha

“Na minisegway je neuveřitelná zábava. Nakonec jsme koupili Powerboard i dětem a projíždíme se ted  všichni společně”  Karolína Mašková, Brno

KONTAKTY

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2018 by inmotionczech.cz    All rights reserved