Unikátní elektrická dvoukolka POWERBOARD 

Užijte si zábavu na elektrické samobalanční dvoukolce, kterou možná znáte pod nazvem mini segway, nebo hooverboard. Nabízíme pouze originální modely s integrovaným Bluetooth reproduktorem pro přehrávání vaší oblíbené hudby přímo z vašeho smartphonu. A jako dárek od nás dostanete praktický bag pro snadné přenášení vaší dvoukolky.

Dostupná barevná provedení

PARAMETRY

P O W E R B O A R D

Super - pohodlná a zábavná jízda, ochranné kryty proti poškrábání, gyroskop a řídící čipy nové generace, Bluetooth a vestavěné reproduktory pro přehrávání vaší oblíbené hudby přímo z vašeho smartphonu.

 

 *  Dle váhy jezdce , stavu trate, sklonu a okolní teplotě.

Perfektní kvalita a design. Snadné a rychlé naučení jízdy. Ochranné kryty zajistí, že se vám vozítko nepoškrábe a nášlapy s protiskluznou podložkou zajistí stabilní postoj i za nepříznivého počasí. Jde o ideální volbu pro snadnou a ekologickou přepravu. S maximální rychlostí 16 km/h a dojezdem až 15 km na jedno nabití je POWERBOARD opravdu ideální a ekonomický přepravní prostředek. Nabití do plné kapacity trvá maximálně 1,5h. U vybraných modelů je navíc dodáván s vestavěnými reproduktory s Bluetooth připojením, takže můžete při jízdě poslouchat vaše oblíbené skladby.

Přednosti 

Voděodolné, využívejte každý den, nemusíte se omezovat

Bezpečné protiskluzné pedály. Vhodné i pro jízdu za mokra.

 

Speciání ochrana kol proti poškrábání. Váše vozítko bude stále dobře vypadat.

 
JAK SE JEZDÍ NA powerboardu

KONTAKTY

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2018 by inmotionczech.cz    All rights reserved